השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר

INFLUENCERS

מי שלא מבין את זה, לא רלוונטי.

המדיה החברתית משפיעה על תחום יחסי הציבור, הפרסום, והדיגיטל ומי שלא מבין ומיישם את זה פשוט לא רלוונטי

אנחנו הבנו, יישמנו, והתמקצענו…

אחד הבידולים שלנו כמשרד הוא הקשרים שלנו למובילי דעה וידוענים מכל המגזרים.

בימינו ידוענים הם חלק בלתי נפרד מיצירת בזז תקשורתי, וחשוב מאוד לדעת איזה סלב, מוביל דעה או משפיענית נכונים לאסטרטגית המותג, מי מדבר לקהל היעד של המותג ואילו ידוענים ייצרו מכירות ואייטמים מדויקים ונכונים למותג.

הבידול הנוסף שאינו פחות חשוב הינו החשיבה היוצאת דופן, הקריאייטיב, וכתב היד של הקמפיין לאחר מחקר ובניית אסטרטגיה, משרדנו בונה את הקאסט המתאים, האסטרטגיה המתאימה, הקריאייטיב המדויק, צוות הקמפיין, הנרות, המיתוג.

יחד עם הקשרים המיוחדים של ציפי רומנו, אנו מצליחים להגיע לאנשים המובילים והמדויקים ביותר עם נראות שונה, יצירתית, אופנתית, ומבודלת היוצרים שיתופי פעולה מוצלחים וממוקדים.

קמפיינים מסוג זה מעניקים ללקוח חשיפה גדולה, יכולת ניתוח מעמיקה ביותר המאפשרת לדעת את אפקטיביות הקמפיין ותמורה שווה להשקעה של הלקוח.

החברה שלנו הינה החברה היחידה בתחום שיודעת לתת חיבור בין יחסי ציבור לקמפיין משפיענים, החשיבה מראש הינה חשובה הומוגנית, שלמה, לחיבור והבאת שתי המחלקות לידי ביטוי משותף שיוצר חשיפה מסונכרנת במסרים, בזמנים, ומחזקת אחת את השניה בצורה מדויקת וחזקה.

גיוס ידוענים לאירוע הפתיחה

אחד הבידולים שלנו כמשרד הוא הקשרים שלנו למובילי דעה וידוענים מכל המגזרים. בימינו ידוענים הם חלק בלתי נפרד מיצירת באזזז תקשורתי, וחשוב מאוד לדעת איזה סלב / מוביל דעה נכון אסטרטגית למותג, מי מדבר לקהל היעד של המותג ואילו ידוענים ייצרו מכירות ואייטמים מדויקים ונכונים למותג. לאחר מחקר ובניית אסטרטגיה, משרדנו בונה את הקאסט המתאים והמדויק ומגייס אותו במחירים הטובים ביותר.

לצפייה בפרויקטים בתחום – לחצו כאן >>

צרו קשר

CONNECTING

משפיענים ברשת

תחום השיווק והפרסום בארץ ובעולם משתנה באופן תדיר, כאשר הדרכים להגיע לקהל היעד הולך ומתעצב בהתאם. אחד הביטויים הבולטים לכך הינו תפקידם של משפיענים ברשת – והכוח שלו הם זוכים בעת מיתוג החברה ופרסום שירותיה. בין אם מדובר בפייסבוק, אינסטגרם או שמא מדובר בפלטפורמות אחרות – הדרך להפיץ ולפרסם את המותג "מפה לאוזן" הפכה לנוחה וליעילה בהרבה, כאשר העלויות לכך אינן גבוהות יחסית. כדי לקבל על כך פרטים נוספים, אתם מוזמנים ליצור קשר עם "ציפי רומנו גרופ". משרד "ציפי רומנו גרופ" הינו מהמובילים בארץ בתחום הפרסום, המיתוג, השיווק והדיגיטל.

משפיענים ברשת: לשלב את המסר באפן אותנטי

כאמור, הדרכים כיום למתג את החברה שלכם או את שירותיכם הפכו לרבים ומגוונים – כאשר תפקידן של הרשתות החברתיות צובר מקום של כבוד. אין זו הפתעה, שכן הנוכחות שלנו בפייסבוק, באינסטגרם וכן הלאה גדלה – כשמבוגרים וצעירים כאחד מעבירים את זמנם בפלטפורמות התוכן השונות. בהתאם, עסקים רבים מזהים היבט זה ומבקשים להסתייע בכך לטובת המותג שלהם. צוות המומחים של המשרד עובדים עם תשוקה אמתית למקצוע, הופכים את הרעיונות למעשים ובעיקר – מביאים עמם כישרון ורעב לצורך קידום היחסים עם השותפים, המותגים והמשפיענים בתעשייה.

משפיענים ברשת – להגביר את הנוכחות ברשת

כאשר המשפיענים ברשת מעלים פוסט ומקדמים מוצר, מותג או שירות מסוים, לרוב המסר יתקבל כאמתי – ועוקבים יביעו עניין רב בכך. החל מלייקים ותגובות לפוסט וכן הלאה, מדובר ביצירת תנועה בעלת ערך משמעותי וכמובן – יצירת עסקה ובאז גדול.בזכות תפקידם של משפיענים ברשת, משימה זו הופכת לפשוטה ויעילה בהרבה. לרוב, כאשר אנו מדברים על המשפיענים ברשתות הכוונה היא לדמויות מובילות דעת קהל המוכרות בתחום מסוים – ומחזיקות בקהל עוקבים נאמן. מעוניינים להשיק קמפיין עם מובילי דעה? ברצונכם להגביר את הנוכחות ברשת? צרו קשר עם "ציפי רומנו גרופ".

משפיענים

פרסום באמצעות משפיענים הוכיח את עצמו בתור אחת הדרכים היעילות והרלוונטיות לשיווק מוצר, חברה או שירותים. אמצעי הפרסום והשיווק בארץ ובעולם שינו את פניהם לטובה, כאשר כיום עומדות בפניכם אפשרויות רבות ומגוונות. מדובר בשיטת פרסום המגיעה מהשטח, מלמטה למעלה – וכזו היוצרת טרנדים בחברה. מדובר, למעשה, באחת שיטות הפרסום הקלאסיות, מה שאנו מכירים בתור שיטת "מפה לאוזן". כדי להגדיל ולהגביר את החשיפה למוצר, למותג או לחברה שלכם אתם מוזמנים לפנות אל "ציפי רומנו גרופ".

תפקידם המשמעותי של משפיענים

תפקידם של המשפיענים, הידועים גם בתור מובילי דעת קהל, הינו משמעותי ביותר בתהליך הפרסום והמיתוג של חברות ועסקים. מדובר במגוון מומחים הכותבים על תחום ספציפי ומשלבים אותו בתכנים היום-יומיים שלהם. למעשה, מדובר בפתרון שיווקי מומלץ בייחוד לעסקים בסדר גדול קטן ובינוני. שכן המשפיענים פונים אל קהל העוקבים שלהם, יוצרים דיאלוג ו"דיבור" על השירות המומלץ החדש – תוך יצירת מעורבות גבוהה עם קהל היעד כאשר העסקים אינם נדרשים לעלויות גבוהות על שירות זה.

להעביר מסר ברור ומהודק

תפקידם של המשפיענים הינו עצום, בייחוד כאשר מדובר בעסקים קטנים ובינוניים אשר אינם מחזיקים בתקציבים גדולים. כך ניתן למקסם את החשיפה של המותג באופן אורגני ואותנטי – ולקבל פניות שיובילו לעסקאות. כדי ליהנות מפירות ההצלחה במהרה, כל שעליכם לעשות הוא ליצור קשר עם "ציפי רומנו גרופ". בזכות היצירתיות, התשוקה למקצוע ותחושת הרעב הבלתי פוסקת המלווה כל פרויקט – מחלקות יחסי הציבור, המיתוג, הדיגיטל, ההפקה והתוכן השיווקי יעבירו את המסר הברור והמהודק ביותר.

מובילי דעת קהל באינסטגרם

היתרונות בשיווק ופרסום באינסטגרם הם רבים – שכן כך ניתן להגיע לקהלים רבים ולשכנע אותם באלגנטיות ובאותנטיות לרכוש את המוצר. לשם כך, רבים מסתייעים בשירותיהם של מובילי דעת קהל באינסטגרם – המפרסמים את המותג המדובר בקרב מאות או אלפי העוקבים שלהם. מעוניינים גם אתם ליצור מעורבות של קהל היעד בכל הנוגע למוצר שלכם? ברצונכם להשיג חשיפה באפן יעיל – מבלי להוציא הון רב על עלויות? בשלב זה, מומלץ להתייעץ עם צוות המומחים של "ציפי רומנו גרופ".

מובילי דעת קהל באינסטגרם: לפנות לקהלים הרלוונטיים

בשנים האחרונות, הולכת ומתפתחת מגמה ברורה בתחום הפרסום ויחסי הציבור: הכוונה היא, כמובן, לשיווק המבוסס על מובילי דעת קהל באינסטגרם. למעשה, תפקידן של הרשתות החברתיות בחיי היום-יום שלנו הפך לבלתי נפרד – ורבים מאתנו מעבירים שעות ארוכות באינסטגרם, כמו גם בפייסבוק, יו טיוב ובפלטפורמות תוכן אחרות כדי לצרוך את המידע שלנו. החזון של משרד "ציפי רומנו גרופ" הוא להוביל מהלכים מעוררי עניין; מהלכים שיעלו את הסקרנות של התקשורת. לשם כך, צוות המומחים של המשרד יוזמים רעיונות שהופכים למעשים – במגוון ערוצי התקשורת והמדיה.

אפשרויות הפרסום והשיווק באינסטגרם

בשל כך, אפשרויות הפרסום והשיווק צוברות תאוצה – וניתן כיום להתפרנס בתור מובילי דעת קהל ברשתות החברתיות. בשלב זה, נדגיש כי יתרונותיהם של המשפיענים באינסטגרם הם רבים למדי, בייחוד בהשוואה לפלטפורמות תוכן אחרות. ראשית, במקרים בהם תרצו לפנות לקהל יעד צעיר ולפרסם את המותג שלכם בקרב חתך גילאים זה, ההשפעה תהיה רבה. וזאת משום שתרבות הצריכה בעולמם מפותחת. בין אם מדובר במותגים מתחום ההנעלה, הביגוד, המסעדנות וכן הלאה – ישנם מותגים שידברו יותר לקהל יעד צעיר.

להפוך את הרעיונות למעשים

הפרסום ברשתות החברתיות עובד! למעשה, שיתוף פעולה מקצועי עם מובילי דעת הקהל באינסטגרם יסייע לכם להוביל מהלכים, למתג את העסק שלכם ולראות תוצאות חיוביות. כדי לבדל את העסק שלכם מהמתחרים, להשיג סיקור חיובי ולהעביר את המסר המתאים – אתם מוזמנים לפנות אל "ציפי רומנו גרופ". צוות המומחים של המשרד מזהה את הסינרגיה שבין המיתוג, יחסי הציבור, התקשורת, הרשתות החברתיות והציבור. כך, הוא מוביל את הרעיונות והופך אותן למעשים.

מובילי דעת קהל

"תמונה אחת שווה אלף מילים" – מדובר באחד הביטויים המוכרים והמדויקים ביותר, ויסבירו לכם על כך כל מובילי דעת קהל בארץ ובעולם. בשנים האחרונות, מקומן של הרשתות החברתיות תופס מקום של כבוד בחיינו, כאשר רבים מאתנו "מבלים" שעות ארוכות בפייסבוק ובאינסטגרם – ועוקבים אחר דמויות אהובות מתחומים שונים, בין אם מדובר במובילי דעת קהל בתחום הביגוד וההנעלה, המסעדנות, הריהוט, התקשורת וכן הלאה. . כדי שתוכלו גם אתם לפרסם את המותג שלכם משפיענים אלו, מומלץ לפנות אל "ציפי רומנו גרופ".

מובילי דעת קהל: להעלות הילוך בעבודת המיתוג

אין ספק, תמונה אחת ויחידה יכולה לסמל אלפי מילים – והרבה מעבר לכך. למעשה, מובילי דעת קהל רבים מרוויחים סכומי כסף שונים או הטבות לאחר פרסום תמונה בעמוד הפייסבוק או האינסטגרם שלהם. מדובר בפלטפורמות הצוברות פופולריות רבה בשנים האחרונות, כאשר מומחים בתחום היח"צ והשיווק מזהים זאת – ויוצרים עמם קשר לצורך שיתופי פעולה מקצועיים. צוות המומחים של המשרד פועל עם תשוקה לתחום הפרסום, השיווק והדיגיטל. מענה מתקדם זה הוא שהפך את המשרד "ציפי רומנו גרופ" למוביל בארץ.

לחשוף את המותג שלכם לקהל

מעוניינים גם אתם לחשוף את המותג שלכם לקהל יעד חדש? מעוניינים להפוך אותו לוויראלי? כיום, ישנן דרכים מרכזיות לעשות זאת. בין אם מדובר בהגדלת הנוכחות ברשת ובין אם מדובר בקמפיין השקת מוצר, ניתן לפנות אל משפיענים באחת מפלטפורמות התוכן המובילות – ולבקש כי יעלו פוסט עם תמונה או סטורי. כמו כן, מומלץ לא פחות לפנות אל יו טיוברים לצרוך הפקת סרטון. כך או כך, המסר הוא חזק – ועבודת המיתוג תעלה הילוך ותגביר את הווליום. כל מה שנותר לכם לעשות זה לפנות אל "ציפי רומנו גרופ".

לבצע את המהלך בנכון – במקצועיות בדרושה

התחרות הולכת וגוברת, ובהתאם עסקים וחברות רבים מבקשים לבדל את עצמם מהמתחרים. אחת הדרכים לעשות זאת הינה שיתוף פעולה עם מובילי דעת הקהל הרלוונטיים לתחום עיסוקכם. מדובר ביצירת באזז שתכניס את המותג שלכם לקדמת הבמה. מתעניינים בפתרון שיווקי זה? כדי לבצע זאת באופן החכם והמדויק ביותר, אתם מוזמנים ליצור קשר עם "ציפי רומנו גרופ".

Photo_By_Eyal_Asraf_10
GOLF__3_
Photo_By_Eyal_Asraf_7
GOLF_AND_CO_02___1_
Photo_By_Eyal_Asraf_5
GOLF__2_
Photo_By_Eyal_Asraf_6
Photo_By_Eyal_Asraf_11
GOLF_AND_CO___1_
GOLF_AND_CO_02___7_
GOLF_AND_CO___3_
GOLF_AND_CO___10_
GOLF_AND_CO_02___4_
GOLF_AND_CO___8_
GOLF_AND_CO_02___2_

שירותים נוספים

PUBLIC RELATIONS

אנו מאמינים שיחסי ציבור הם הרבה יותר מעבודה מול עיתונאים. המשמעות של יחסי ציבור היא פיתוח יחסים עם הציבור דרך התקשורת והרשתות...

קרא עוד

PRODUCTION

צריך כישרון בלזהות ולהוציא החוצה סיפור טוב ומעניין. או שיש לך את זה או שלא. לנו יש את הכישרון והיכולת לזהות מסר, סיפור...

קרא עוד

BRANDING

אנו מבצעים בירור מעמיק כדי להחליט על כיוון מדויק למיתוג העסק, השירות, המוצר. אנו מבררים: מהם החזקות, החולשות, הערכים, קהל היעד, על איזה...

קרא עוד

השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשרחברת קידום אתרים בגוגל