השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר

BRANDING

אנו מבצעים בירור מעמיק כדי להחליט על כיוון מדויק למיתוג העסק, השירות, המוצר.

אנו מבררים: מהם החזקות, החולשות, הערכים, קהל היעד, על איזה צורך המוצר/ שירות עונה ועוד. בסיום התחקיר אנו מכינים מסמך שמפרט את כל היתרונות והתועלות וחוזרים עם זה ללקוח. יחד אנחנו מהדקים את המסרים, מבינים מהו הבידול העיקרי והיתרון המובהק ביותר ומשם, תהליך המיתוג הרבה יותר ברור.

אנו מציגים ללקוח את הערכים המרכזיים שעלו מהתחקיר ומראים לו אילו צבעים משדרים אותם. לאחר בחירת הצבעים, הגדרת הערכים ותחום העיסוק, עובר בריף מסודר לקופירייטר ליצירת מסר חד וברור, ומשם התכנים עוברים לסטודיו לעיצוב.

הסטודיו פועל בסביבה קריאטיבית המהווה קרקע פורייה לפרויקטים ייחודים ומגוונים. את חבילת המיתוג אנו יוצרים תוך שימוש בספקטרום נרחב של תחומי עיצוב ומתמחים בהובלת תהליכי מיתוג ואסטרטגיית מותג ללקוחותינו. בעזרת חשיבה רחבה גישה אסטרטגית ועיצובית ייחודית.

הפרויקטים נבנים בגישה הוליסטית ייחודית המאגדת מגוון אנשי מקצוע מתחומי העיצוב, מיתוג, אדריכלות פנים וקריאייטיב תחת קורת גג אחת כאשר צוות העבודה המגוון נותן לפרויקטים את הערך המוסף ואת הראייה השלמה של חווית המותג והבנה של אופן המכירה ונקודות המכירה. בכל פרויקט אנו מציעים חבילת מיתוג מלאה ורואים עצמנו כשותפים אסטרטגיים של לקוחותינו ובעבודה משותפת מלווים יד ביד לאורך כל התהליך משלב המיתוג – ההטמעה – ההקמה -תחזוקה השוטפת – ושמירה על המותג בממשקיו השונים עם קהל היעד. הסטודיו פועל רבות בתחום האוכל, המלונאות, האפנה, התרבות והאמנות.

צרו קשר

CONNECTING

מיתוג עסק

בימינו, בעולם רווי המסרים והפרסומות בו אנו מתנהלים, חשוב לבצע את המיתוג המדויק ביותר, לעצב את לוגו העסק ולהגדיר את המטרות האסטרטגיות. פעולות אלו יבדלו את החברה שלכם מאחרות, תוך הנכחת המותג שלכם ברשתות החברתיות, ניהול חכם של קמפיינים דיגיטליים ויצירת פרסום מוקפד באינטרנט. כדי להשיג את המטרות שלכם, אתם מוזמנים ליצור קשר עם "ציפי רומנו גרופ". צוות המשרד דוגל במחקר מקדים ומקיף, בניית אסטרטגיה שיווקית המותאמת לערכי המותג והגשמת היעדים של האסטרטגיה והתכנית התקשורתית.

עבודות מיתוג עסק

עולם השיווק שינה את פניו באופן משמעותי, כאשר כיום עבודת מיתוג עסק דורשת מאמץ, השקעה ופעולות מסוגים שונים.עבודת מיתוג העסק תתחיל עם אפיון מקיף מול הלקוח. כך ניתן יהיה להבין את צרכי המותג, ללמוד את קהל היעד ולהציב את המטרות. כדי ליצור את השפה המיתוגית הברורה והמרשימה ביותר, יש ליצור קשר עם המשרד "ציפי רומנו גרופ". משרד זה כולל מחלקת יחסי ציבור, מיתוג, דיגיטל, תוכן שיווקי והפקת אירועים, יצירת סרטונים וניהול קמפיינים. מחלקות אלו עובדות יחדיו ומספקות לכל לקוח מענה ייחודי – הכול תחת קורת גג אחת.

מיתוג עסק – בניית לוגו

בין אם מדובר בשדרוג הלוגו הקיים ובין אם מדובר ביצירת לוגו חדש, זהו שלב משמעותי ביצירת השפה הוויזואלית של העסק. הרי הלוגו יופיע במצגות העסקיות, באתר האינטרנט של החברה, בכרטיסי הביקור וכן הלאה. כדי שיהפוך לאלמנט המושך את העין וידבר אל הציבור, רצוי לבצע שלב זה כהלכה.אתם מוזמנים ליצור קשר עם "ציפי רומנו גרופ". צוות המשרד דוגל במחקר מקדים ומקיף, בניית אסטרטגיה שיווקית המותאמת לערכי המותג והגשמת היעדים של האסטרטגיה והתכנית התקשורתית.

מיתוג עסק – ניהול המותג באינטרנט

החל מיצירת קמפיינים בפייסבוק ובגוגל, סרטונים ביו-טיוב ועד יצירת פרסומות באינסטגרם – הקהל המקומי והגלובלי נמצא היום ברחבי האינטרנט. בהתאם, יש לפצח את הקהל, לבנות את הקמפיינים במדויק ובהתאם לערכי המותג – ולנהל את מסע הפרסום והשיווק כראוי. כל מה שעליכם לעשות זה ליצור קשר עם המשרד "ציפי רומנו גרופ". משרד זה כולל מחלקת יחסי ציבור, מיתוג, דיגיטל, תוכן שיווקי והפקת אירועים, יצירת סרטונים וניהול קמפיינים.

מיתוג עסקים קטנים

חשיבותו של מיתוג עסקי היא רבה – שכן באמצעותו ניתן להגיע לקהל היעד בהצלחה, ולהשיג את המטרות שהוגדרו. עם שירותי מיתוג עסקים קטנים, תוכלו גם אתם לממש את המטרות בהצלחה רבה. החל מהגדרת החזון וערכי המותג שלכם, האסטרטגיה השיווקית והתקשורתית, מחקר שוק מקיף ועד פיתוח המותג כמו גם שימוש ברשתות החברתיות לצורך חיבור הקהל לערכי המותג – בזכות המענה המקצועי של "ציפי רומנו גרופ" תשיגו זאת, ללא כל ספק.

מיתוג עסקים קטנים – להשקיע באפיקים הנכונים עבורכם

הקמתו של עסק חדש וניהולו המקצועי דורשים מיומנויות רבות – כאשר שיווקו ואופן פרסומו הינם חלק מרכזי בכך. עם זאת, בכל הנוגע לפרסום ושיווק עסק, מדובר באמנות לכל דבר; תחום ידע הדורש הבנה מעמיקה, הכשרה וניסיון רב. לשם כך, כדי שתתבצע העבודה הטובה ביותר והמותג שלכם יפרוץ לתודעה – רצוי לפנות אל המומחים ולהסתייע בעזרתם. צוות המומחים במשרד "ציפי רומנו גרופ" יפצחו את הרעיון היצירתי ביותר, יביאו את הסיקור התקשורתי האיכותי ביותר, יזהו את המסר ויפעלו בערוצים הרלוונטיים לצורך מקסום התהודה.

מיתוג עסקים קטנים – פרסום באינטרנט

לאור העובדה כי מדובר בעסק קטן, בבואכם לחשוב יחדיו על אופן קידומו רצוי לשקול את מכלול האפשרויות העומדות לרשותכם. נציין בשלב זה כי בכל הנוגע אל מיתוג עסקים קטנים, מומלץ להשקיע בפרסום באמצעות האינטרנט בכלל – והרשתות החברתיות בפרט.  כדי להשיג את מידת הנראות הרצויה לעסק שלכם, בזמן מהיר ובעלויות לא גבוהות, מיתוג אונליין יענה על דרישותיכם. החל משיתופי פעולה עם משפיענים באינסטגרם, הפקת סרטונים ליו טיוב, יצירת קמפיינים בפייסבוק וכן הלאה.

להציב מטרות ולפרוץ את הגבולות

הסטטיסטיקה מראה כי עסקים חדשים רבים נלחמים כדי לפרוץ קדימה ולהצליח. כדי שהעסק שלכם יעבור לשלב הבא וישגשג גם כן, מומלץ לפנות אל "ציפי רומנו גרופ" ולהתחיל בשיתוף הפעולה. החל מאפיון מול הלקוח, למידת הצרכים של העסק שלו, הגדרת היעדים והמטרות, אפיון קהל היעד של העסק ובידול העסק ממתחריו – בהתאם לנתונים אלו ואחרים ניתן יהיה להגיע לשלב הבא, להציב מטרות ולפרוץ את הגבולות בהצלחה.

מיתוג חברה

מלאכת מיתוג חברה מתבסס על מספר פעולות מרכזיות: החל מאפיון החזון וערכי החברה, קהל הלקוחות שלה, בניית אסטרטגיה שיווקית, פיתוח השפה הוויזואלית של החברה ועד ניהול ערוצי התקשורת והשיווק באינטרנט – מדובר בתהליך עבודה מורכב ומשמעותי ומומלץ ביותר. עבודת מיתוג חברה תסייע לכם להגיע ליעדים – ביעילות, במהירות ובהתאמה מושלמת לערכי המותג שלכם. כדי ליהנות מפירות העבודה המאומצת, אתם מוזמנים לפנות אל "ציפי רומנו גרופ".

מיתוג חברה – הפקת אירועים וכנסים

מתכננים להשיק מוצר או שירותים חדשים? מעוניינים להקים ביתן תערוכה בכנס? מבקשים למתג את החנות ולהפיק אירוע עם הקולגות וקהל היעד? חלק בלתי נפרד ממיתוג עסקי מתבסס על הפקת אירועי יח"צ; אירועים אשר מטרתם לסייע במיתוג החברה ולפרסם את ערכי המותג בקרב הציבור. צוות המומחים של המשרד משלב בין אנושיות, יצירתיות ופרקטיות. הכול, כדי לעבוד עם הלקוח באותו התדר – ולהוביל אותו קדימה בזכות מסרים ברורים ומדויקים התואמים את ערכי המותג.

מיתוג חברה – שירותי דיגיטל

החל מיצירת תוכן והפקתו, פיתוח עולמות תוכן כדוגמת דפי נחיתה ומוניטין ברחבי הרשת, ניהול פעילות ברשתות החברתיות, הפקת סרטונים ועוד – הפרסום הדיגיטלי עובד ויש לבצע לנהל אותו היטב. בזכות פעולות אלו ואחרות, ניתן ליצור את המיתוג המדויק והרלוונטי ביותר – ולעמוד ביעדים בהצלחה מרובה. לשם כך, יש ליצור קשר עם חברה מובילה בתחום הפרסום, השיווק, יחסי הציבור והדיגיטל. בשלב זה, עומד בפניכם פתרון איכותי אחד: "ציפי רומנו גרופ".

להוביל את החברה קדימה

עבודת מיתוג החברה תתחיל, בראש ובראשונה, באפיון עולמות התוכן שלה, הגדרת בקהל היעד, הגדרת ערכי המותג, הצבת מטרות וכן הלאה. בהתאם למלאכת האפיון, נתחיל בשלב הבא: פיתוח אסטרטגיית השיווק וניהול קמפיינים. מדובר בעבודה יסודית ויצירתית לאורכה פועלות בסינרגיה כלל המחלקות של "ציפי רומנו גרופ": החל ממחלקת יחסי הציבור, המיתוג, הדיגיטל, הפקת האירועים והתוכן השיווקי. כיום, ברור לכולם שהגבולות נפרצו ותחומים אלו הפכו לבלתי נפרדים אחד מהשני. בהתבסס על חשיבה זו, אופן הפעולה החדשני והמדויק של "ציפי רומנו גרופ" יוביל את החברה שלכם קדימה.

מיתוג לעסק

כדי לשתות קפה, לקנות משקה מוגז, לרכוש את נעלי הריצה או לרהט את הבית עם הפריטים המסוימים – המחשבה הראשונה שתעלה לנו לראש תהיה המותג המוכר בתחום. כדי להוביל בתחומכם, חשוב להתחיל בעבודת מיתוג לעסק. עבודה זו תבדל אתכם מעסקים אחרים, תספק קו עיצובי מהמעלה הראשונה ותציג חזון ואסטרטגיית פעולה. כדי להתחיל במשימה חשובה זו, אתם מוזמנים ליצור קשר עם "ציפי רומנו גרופ".

עבודת מיתוג לעסק מקצועית ויצירתית

מחפשים אחר מסעדה מוצלחת? מעוניינים להגיע לחנות בגדים והנעלה עבורכם או עבור הילדים? מבקשים לרהט את המטבח? ברחבי הארץ ישנם עסקים רבים טובים בתחומם. אך ההבדל בין "טוב" ל"מצוין" עובר בעבודת מיתוג לעסק. במילים אחרות, וכדי שהדבר הראשון עליו יחשבו לקוחות פוטנציאליים הוא העסק שלכם, חשוב לבצע מחקר מקדים ומקיף, ולבנות את האסטרטגיה המומלצת ביותר. אתם יותר ממוזמנים ליצור קשר עם "ציפי רומנו גרופ". צוות המשרד דוגל בחשיבה מחוץ לקופסה, ערכי המצוינות ודיוק מרבי – הכול, כדי שהמותג שלכם יקבל את קדמת הבמה.

הפתרונות הדרושים למיתוג העסק

מהם היתרונות של העסק שלכם על פני עסקים אחרים? כיצד יוכלו לקוחות להגיע אליכם באופן נגיש ונוח? היבטים אלו ואחרים ייצרו בידול מיתוגי. בהמשך, חשוב לבנות את החזון והמטרות של העסק שלכם – תוך בניית קו עיצובי מוקפד. החל מלוגו, עובר בכרטיס ביקור ועד פתרונות רבים אחרים – על המומחים להגשים את החזון ולהוציא לפועל את הפתרונות הדרושים למיתוג העסק. כל מה שנותר לכם לעשות זה ליצור קשר עם "ציפי רומנו גרופ" ונשמח לעזור לכם בכל שאלה.

להוביל את הדרך בזכות תכנית מוקפדת

תחום הצרכנות והלייף סטייל בארץ שינה את פניו והתפתח באופן משמעותי לאורך השנים האחרונות. בהתאם, עסקים רבים מזהים את ערך עבודת המיתוג, השיווק ויחסי הציבור – כדי להשיג את המטרות ולמקם את החזון והמוצר שלהם בקדמת הבמה. מעוניינים גם אתם בעבודת מיתוג מקצועית לעסק שלכם? אתם יותר ממוזמנים ליצור קשר עם "ציפי רומנו גרופ". צוות המומחים של המשרד הופך רעיונות למעשים. זאת ועוד, על ידי תכנית עבודה סדורה הכוללת יעדים ריאליים. בזכות תהליך העבודה היצירתי והיעיל של "ציפי רומנו גרופ", תהפכו למובילים בתחומכם.

Photo_By_Eyal_Asraf_11
GOLF_AND_CO_02___2_
GOLF_AND_CO___5_
Photo_By_Eyal_Asraf_9
GOLF_AND_CO___5_
Photo_By_Eyal_Asraf_4
GOLF_AND_CO_02___6_
Photo_By_Eyal_Asraf_1
GOLF_AND_CO_02___3_
GOLF_AND_CO___11_
GOLF_AND_CO___4_
GOLF_AND_CO___3_
GOLF_AND_CO___10_

שירותים נוספים

PUBLIC RELATIONS

אנו מאמינים שיחסי ציבור הם הרבה יותר מעבודה מול עיתונאים. המשמעות של יחסי ציבור היא פיתוח יחסים עם הציבור דרך התקשורת והרשתות...

קרא עוד

INFLUENCERS

מי שלא מבין את זה, לא רלוונטי. המדיה החברתית משפיעה על תחום יחסי הציבור, הפרסום, והדיגיטל ומי שלא מבין ומיישם את זה פשוט...

קרא עוד

PRODUCTION

צריך כישרון בלזהות ולהוציא החוצה סיפור טוב ומעניין. או שיש לך את זה או שלא. לנו יש את הכישרון והיכולת לזהות מסר, סיפור...

קרא עוד

השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשרחברת קידום אתרים בגוגל